Prace konserwacyjne

04-07-2023

Zmieniamy się dla Państwa.

Drodzy Klienci,

Chcielibyśmy Was poinformować, że w dniach 5-7 lipca będziemy przeprowadzać niezbędne prace konserwacyjne w naszym sklepie internetowym. Pragniemy Wam przekazać, że naszym celem jest utrzymanie platformy w jak najlepszym stanie i zapewnienie Wam optymalnego doświadczenia zakupowego.

Niestety, prace konserwacyjne mogą spowodować pewne utrudnienia w dostępie do naszego sklepu internetowego. Czasami może wystąpić chwilowe niedostępność strony lub nieznaczne opóźnienia w przetwarzaniu zamówień. Chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć w związku z tymi pracami.

Jednakże, zapewniamy Was, że dokładamy wszelkich starań, aby prace konserwacyjne zostały zrealizowane jak najszybciej i abyście mogli ponownie cieszyć się pełnym dostępem do naszego sklepu online. Będziemy monitorować sytuację na bieżąco i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby skrócić czas utrudnień do minimum.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z zamówieniami lub dostępnością produktów, nasz zespół obsługi klienta jest do Waszej dyspozycji. Skontaktujcie się z nami drogą mailową lub telefonicznie, a postaramy się udzielić Wam wszelkich niezbędnych informacji.

Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wyniknąć w związku z przeprowadzanymi pracami. Dziękujemy Wam za wyrozumiałość i zaufanie, które wykazujecie nam jako Klienci.

Życzymy udanych zakupów!

Zespół ICA.PL