Sieci LAN i Wi-Fi

ANTENA DOOKÓLNA AT/GPRS/GSM/DCS/3MB

ANTENA DOOKÓLNA AT/GPRS/GSM/DCS/3MB

  • Zakres częstotliwości: 824 ... 960 MHz 1800 MHz
  • Złącze: FME Gniazdo
  • Zysk energetyczny : max. 3 dB
  • Wybrane cechy: Długości kabla : 3 m
Nr ref.: AT/GPRS/GSM/DCS/3MB
brutto: 20,97 zł
(netto: 17,05 zł)
KONWERTER ETHERNET + EPOE EOC-73

KONWERTER ETHERNET + EPOE EOC-73

  • W opakowaniu: 2 szt. Podana cena za opakowanie
  • Szybkość transmisji: 10 / 100 Mbps Half Duplex
  • Zasięg transmisji: max. 1000 m @ 10 Mbps max. 400 m @ 100 Mbps
Nr ref.: EOC-73
brutto: 54,38 zł
(netto: 44,21 zł)
MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-53G

MODUŁ JEDNOMODOWY GTS-SFP-53G

  • Typ światłowodu: 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 9/125 µm, 10/125 µm - Światłowód jednomodowy
  • Maksymalny zasięg transmisji: 20 km
  • Transfer: max. 1.25 Gb/s
  • Złącza optyczne: SC / PC
  • Wybrane cechy: Technologia zwielokrotniania długości fali optycznej WDM (Tx 1550nm / Rx 1310nm)
Nr ref.: GTS-SFP-53G
brutto: 59,73 zł
(netto: 48,56 zł)
ROUTER TL-WR820N 300   Mb/s TP-LINK

ROUTER TL-WR820N 300   Mb/s TP-LINK

  • Zakres częstotliwości: 2.412 GHz ... 2.472 GHz
  • Typ anteny: 2 x 5 dBi Antena dookólna
  • Standardy: IEEE 802.11 b/g/n
  • Porty LAN: 1 x 10/100 Mbps - WAN, 2 x 10/100 Mbps - LAN
Nr ref.: TL-WR820N
brutto: 64,77 zł
(netto: 52,66 zł)
STRIPPER DO KABLI ŚWIATŁOWODOWYCH HT-S144H

STRIPPER DO KABLI ŚWIATŁOWODOWYCH HT-S144H

  • Zastosowanie: ściąganie powłoki akrylowej z włókien o średnicy 250µm do średnicy 125µm, ściąganie płaszcza z włókien o średnicy 900µm do średnicy 250µm
Nr ref.: HT-S144H
brutto: 65,61 zł
(netto: 53,34 zł)
EXTENDER   EXT-POE4 PULSAR

EXTENDER EXT-POE4 PULSAR

  • Liczba wejść: 1 ; Liczba wyjść: 2 ; Złącze: 3 x  Gniazdo RJ-45
  • Obsługiwana prędkość transmisji: Zasięg : 100 m - Wejście, 100 m - 2 x Wyjście, Obsługiwana prędkość transmisji 10 / 100 Mb/s
  • Moc wyjściowa: max. 14.4 W / port PoE, max. 20 W (łącznie)
Nr ref.: EXT-POE4
brutto: 79,25 zł
(netto: 64,43 zł)
ADAPTER ZASILANIA POE ASDC-12-240-HS ATTE

ADAPTER ZASILANIA POE ASDC-12-240-HS ATTE

  • Adapter PoE ASDC-12-240-HS zasilany jest z linii PoE 48V i obniża napięcie do 24V na wyjściu RJ45; Napięcie wejściowe: 35 ... 56 V DC
Nr ref.: ASDC-12-240-HS
brutto: 85,99 zł
(netto: 69,91 zł)
ADAPTER ZASILANIA POE ASDC-12-124-HS ATTE

ADAPTER ZASILANIA POE ASDC-12-124-HS ATTE

  • Adapter PoE ASDC-12-124-HS obniża do 12V napięcie na wtyku DC i jednocześnie przenosi zasilanie PoE na wyjście RJ45; Napięcie wejściowe: 35 ... 56 V DC
Nr ref.: ASDC-12-124-HS
brutto: 85,99 zł
(netto: 69,91 zł)
ADAPTER ZASILANIA AI-9/ADPS DO SPAWARKI ŚWIATŁOWODÓW AI-9
brutto: 97,61 zł
(netto: 79,36 zł)
PRZEŁĄCZNICA PPO-16/4 OPTON

PRZEŁĄCZNICA PPO-16/4 OPTON

  • Liczba kabli liniowych: max. 2 ; Liczba kaset spawów: max. 1 ; Typ obudowy: Naścienna, wisząca, Możliwość montażu na stelażu zapasu kabla światłowodowego
Nr ref.: PPO-16/4
brutto: 97,76 zł
(netto: 79,48 zł)
PRZEŁĄCZNICA PPO-12 OPTON

PRZEŁĄCZNICA PPO-12 OPTON

  • Liczba kabli liniowych: max. 2 ; Liczba kaset spawów: max. 1 ; Wybrane cechy: 12 x SC - simplex, 12 x LC - duplex
  • Typ obudowy: Naścienna, wisząca
Nr ref.: PPO-12
brutto: 100,86 zł
(netto: 82,00 zł)
WYMIENNE OSTRZE AI-9/FCB DO OBCINARKI WŁÓKIEN ŚWIATŁOWODOWYCH AI-9/FOC
brutto: 115,71 zł
(netto: 94,07 zł)
Switch 4 porty PoE + 2 porty Uplink 100Mb/s
brutto: 134,45 zł
(netto: 109,31 zł)
ODBIORNIK SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO ZP-2/RX-O

ODBIORNIK SYSTEMU BEZPRZEWODOWEGO ZP-2/RX-O

  • Zasięg działania w terenie otwartym: do 300 m
  • Tryby pracy: Tryb monostabilny, Tryb bistabilny, Tryb czasowy
  • Obciążalność styków przekaźnika: 8 A @ 250 V AC
  • Zasilanie: 230 V AC
Nr ref.: ZP-2/RX-O
brutto: 154,97 zł
(netto: 125,99 zł)
LASEROWY TESTER ŚWIATŁOWODÓW BML-205-10 650   nm > 10   mW max. 10   km TriBrer

LASEROWY TESTER ŚWIATŁOWODÓW BML-205-10 650   nm > 10   mW max. 10   km TriBr...

  • Długość fali optycznej: 650 nm
  • Moc na wyjściu optycznym: > 10 mW
  • Zasięg działania: max. 10 km
  • Typ złącza: Uniwersalne
  • Zastosowanie: Wizualna lokalizacja uszkodzeń światłowodu
  • Zasilanie: 2 x 1.5 V - Bateria typ LR6 (AA)
Nr ref.: BML-205-10
brutto: 189,49 zł
(netto: 154,06 zł)
VIDI-F0821GBL Switch 8x PoE 48V 1000Mb/s SFP

VIDI-F0821GBL Switch 8x PoE 48V 1000Mb/s SFP

Switch PoE 10| 8 x PoE | 2 x LAN | 1000 Mb/s | 1 x SFP | Gwarantowane zasilanie dla 8 kamer IP

Nr ref.: VIDI-F0821GBL
brutto: 238,90 zł
(netto: 194,23 zł)
VIDI-G0420GB Switch 6-Port 4x PoE 48V 2x LAN Gb

VIDI-G0420GB Switch 6-Port 4x PoE 48V 2x LAN Gb

VIDI-G0420GB Switch 6-Port 4x PoE 48V 2x LAN FULL Gb/s hi-f

Nr ref.: VIDI-G0420GB
brutto: 239,95 zł
(netto: 195,08 zł)
VIDI-G0411GB Switch 6-Port 4x PoE 48V 1 LAN SFP Gb

VIDI-G0411GB Switch 6-Port 4x PoE 48V 1 LAN SFP Gb

VIDI-G0411GB Switch 5-Port 4x PoE 48V 1x LAN 1x SFP FULL Gb/s, hi-f

Nr ref.: VIDI-G0411GB
brutto: 249,95 zł
(netto: 203,21 zł)
VIDI-G0420GH1 Switch 6-Port 1x PoE++ 48V 2x LAN Gb

VIDI-G0420GH1 Switch 6-Port 1x PoE++ 48V 2x LAN Gb

VIDI-G0420GH1 Switch 6-Port 4x PoE 48V 2x LAN FULL Gb/s hi-f

Nr ref.: VIDI-G0420GH1
brutto: 249,95 zł
(netto: 203,21 zł)
ROUTER WR5210-IDC Wi-Fi 5 2.4   GHz, 5   GHz 300   Mb/s + 867   Mb/s DAHUA

ROUTER WR5210-IDC Wi-Fi 5 2.4   GHz, 5   GHz 300   Mb/s + 867   Mb/s DAHUA

  • Zakres częstotliwości: 2.4 GHz, 5 GHz
  • Typ anteny: 6 x Antena dookólna - Zewnętrzna
  • Standardy: IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz
  • Wybrane cechy: MU-MIMO - funkcja transmisji wieloantenowej, pozwalająca na zwiększenie przepustowości i niezawodności połączenia z klientem sieci
Nr ref.: WR5210-IDC
brutto: 255,99 zł
(netto: 208,12 zł)
SWITCH POE XPOE-6-11-S2 5-PORTOWY ATTE

SWITCH POE XPOE-6-11-S2 5-PORTOWY ATTE

  • Porty LAN: 1 x RJ45 10/100 Base-T - Uplink 5 x RJ45 10/100 Base-T, PoE 802.3af/at / Passive PoE
  • Szybkość transmisji: 10 / 100 Mb/s : 1 Port LAN + 5 Portów LAN & PoE
  • Maksymalna sumaryczna moc: 50 W
Nr ref.: XPOE-6-11-S2
brutto: 321,14 zł
(netto: 261,09 zł)
VIDI-G0821GB Switch 10-Port 8x PoE G 48V 2x LAN Gb

VIDI-G0821GB Switch 10-Port 8x PoE G 48V 2x LAN Gb

VIDI-G0821GB Switch 10-Port 8x PoE G 48V 2x LAN 1x SFP FULL Gb/s, hi-f

Nr ref.: VIDI-G0821GB
brutto: 499,95 zł
(netto: 406,46 zł)
NÓŻ DO WŁÓKIEN ŚWIATŁOWODOWYCH AI-9/FOC

NÓŻ DO WŁÓKIEN ŚWIATŁOWODOWYCH AI-9/FOC

  • Nóż do cięcia włókien światłowodowych AI-9/FOC pozwala szybko, wygodnie i z dużą precyzją przygotować włókna do procesu spawania lub łączenia za pomocą spawu mechanicznego; Średnica włókna: 125 µm
  • Powłoka włókna: 250 ... 900 µm, 3 mm
  • Długość cięcia włókien: 8 ... 20 mm
Nr ref.: AI-9/FOC
brutto: 587,28 zł
(netto: 477,46 zł)
ZESTAW DO ZARABIANIA ZŁĄCZ ŚWIATŁOWODOWYCH SP-58C

ZESTAW DO ZARABIANIA ZŁĄCZ ŚWIATŁOWODOWYCH SP-58C

  • W zestawie: Miernik mocy optycznej, Laserowy tester światłowodów, Stripper do płaskich kabli światłowodowych, Uniwersalny stripper do włókien, Obcinarka światłowodowa, Pojemnik na alkohol izopropylowy z praktycznym dozownikiem, Miarka do pomiaru średnicy włókien światłowodowych
  • Wybrane cechy: Możliwość przygotowania wszystkich powszechnie stosowanych typów włókien do wykonania spawu
Nr ref.: SP-58C
brutto: 636,53 zł
(netto: 517,50 zł)
Switch PoE 18-Port 16xPoE 48V 1000Mb + 1 port SFP
brutto: 799,96 zł
(netto: 650,37 zł)
Switch 24 porty PoE + 2 porty Uplink 1000Mb/s + 2x SFP

Switch 24 porty PoE + 2 porty Uplink 1000Mb/s + 2x SFP

Wbudowawny zasilacz, 400W, 100m,

Nr ref.: HI-F2422GB
brutto: 1 199,95 zł
(netto: 975,57 zł)
REFLEKTOMETR OPTYCZNY (OTDR) ZS1000-A

REFLEKTOMETR OPTYCZNY (OTDR) ZS1000-A

  • Długość fali optycznej: 1310 nm / 1550 nm @ OTDR, 850 nm / 1300 nm / 1310 nm / 1490 nm / 1550 nm / 1625 nm @ OPM
  • Typ złącza: FC @ OTDR, Złącze uniwersalne 2.5mm @ OPM / VFL
  • Miernik mocy optycznej; Zasilanie: Akumulator Li-Poly 7.4 V / 3100 mAh (w komplecie)
Nr ref.: ZS1000-A
brutto: 3 557,15 zł
(netto: 2 891,99 zł)
SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA AI-9

SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA AI-9

  • Typ włókna światłowodowego: wielomodowe (MM) - G.651, jednomodowe (SM) - G.652 & G.657, jednomodowe (DS / NZDS) o niezerowej przesuniętej dyspersji (G.655)
  • Podłączenie do komputera: USB 2.0
  • Wybrane funkcje: Wbudowany miernik mocy optycznej VLS (VFL) - wizualny lokalizator uszkodzeń włókien światłowodowych
Nr ref.: AI-9
brutto: 8 156,01 zł
(netto: 6 630,90 zł)