Sieci LAN i Wi-Fi

ROUTER LANBERG N300 4X LAN 100MB 2T2R MIMO 2.4GHZ OBSŁUGA IPTV DSL

ROUTER LANBERG N300 4X LAN 100MB 2T2R MIMO 2.4GHZ OBSŁUGA IPTV DSL

ZAPROJEKTOWANY NA NIEZAWODNĄ PRACĘ I PEŁNĄ KONTROLĘ Nowoczesny, wydajny i bezpieczny, router Lanberg RO-030FE to doskonałe rozwiązanie zarówno dla użytkowników domowych oraz małych i średnich firm. Możliwość przewodowego podłączenia 4 urządzeń, praca w 5 różnych trybach, technologia ukierunkowanej wiązki (Beamforming) oraz (...)

Nr ref.: Z25374
brutto: 62,45 zł
(netto: 50,77 zł)
Switch 4 porty PoE + 2 porty Uplink 100Mb/s
brutto: 127,49 zł
(netto: 103,65 zł)
LASEROWY TESTER ŚWIATŁOWODÓW BML-205-10 650   nm > 10   mW max. 10   km TriBrer

LASEROWY TESTER ŚWIATŁOWODÓW BML-205-10 650   nm > 10   mW max. 10   km TriBr...

  • Długość fali optycznej: 650 nm
  • Moc na wyjściu optycznym: > 10 mW
  • Zasięg działania: max. 10 km
  • Typ złącza: Uniwersalne
  • Zastosowanie: Wizualna lokalizacja uszkodzeń światłowodu
  • Zasilanie: 2 x 1.5 V - Bateria typ LR6 (AA)
Nr ref.: BML-205-10
brutto: 196,52 zł
(netto: 159,77 zł)
VIDI-F0821GBL Switch 8x PoE 48V 1000Mb/s SFP

VIDI-F0821GBL Switch 8x PoE 48V 1000Mb/s SFP

Switch PoE 10| 8 x PoE | 2 x LAN | 1000 Mb/s | 1 x SFP | Gwarantowane zasilanie dla 8 kamer IP

Nr ref.: VIDI-F0821GBL
brutto: 218,95 zł
(netto: 178,01 zł)
VIDI-G0420GB Switch 6-Port 4x PoE 48V 2x LAN Gb

VIDI-G0420GB Switch 6-Port 4x PoE 48V 2x LAN Gb

VIDI-G0420GB Switch 6-Port 4x PoE 48V 2x LAN FULL Gb/s hi-f

Nr ref.: VIDI-G0420GB
brutto: 239,95 zł
(netto: 195,08 zł)
VIDI-G0411GB Switch 6-Port 4x PoE 48V 1 LAN SFP Gb

VIDI-G0411GB Switch 6-Port 4x PoE 48V 1 LAN SFP Gb

VIDI-G0411GB Switch 5-Port 4x PoE 48V 1x LAN 1x SFP FULL Gb/s, hi-f

Nr ref.: VIDI-G0411GB
brutto: 249,95 zł
(netto: 203,21 zł)
VIDI-G0420GH1 Switch 6-Port 1x PoE++ 48V 2x LAN Gb

VIDI-G0420GH1 Switch 6-Port 1x PoE++ 48V 2x LAN Gb

VIDI-G0420GH1 Switch 6-Port 4x PoE 48V 2x LAN FULL Gb/s hi-f

Nr ref.: VIDI-G0420GH1
brutto: 249,95 zł
(netto: 203,21 zł)
VIDI-G0821GB Switch 10-Port 8x PoE G 48V 2x LAN Gb

VIDI-G0821GB Switch 10-Port 8x PoE G 48V 2x LAN Gb

VIDI-G0821GB Switch 10-Port 8x PoE G 48V 2x LAN 1x SFP FULL Gb/s, hi-f

Nr ref.: VIDI-G0821GB
brutto: 499,95 zł
(netto: 406,46 zł)
Switch PoE 18-Port 16xPoE 48V 1000Mb + 1 port SFP
brutto: 649,94 zł
(netto: 528,41 zł)
Switch 24 porty PoE + 2 porty Uplink 1000Mb/s + 2x SFP

Switch 24 porty PoE + 2 porty Uplink 1000Mb/s + 2x SFP

Wbudowawny zasilacz, 400W, 100m,

Nr ref.: HI-F2422GB
brutto: 1 199,95 zł
(netto: 975,57 zł)
SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA AI-9

SPAWARKA ŚWIATŁOWODOWA AI-9

  • Typ włókna światłowodowego: wielomodowe (MM) - G.651, jednomodowe (SM) - G.652 & G.657, jednomodowe (DS / NZDS) o niezerowej przesuniętej dyspersji (G.655)
  • Podłączenie do komputera: USB 2.0
  • Wybrane funkcje: Wbudowany miernik mocy optycznej VLS (VFL) - wizualny lokalizator uszkodzeń włókien światłowodowych
Nr ref.: AI-9
brutto: 5 137,96 zł
(netto: 4 177,20 zł)