O Nas

 

Poznaj nasze wartości, które towarzyszą nam każdego dnia

Internetowe Centrum Alarmowe to przedsiębiorstwo, którego filarem jest pasja do nowoczesnych technologii oraz nieustanny rozwój połączony z dbałością o dostarczanie rozwiązań zgodnych z potrzebami naszych klientów.


Dbamy o naszych klientów

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu oraz bogatemu doświadczeniu naszych specjalistów jesteśmy w stanie kompleksowo i efektywnie wspierać naszych klientów i kontrahentów na każdym etapie współpracy – od analizy własnych potrzeb, przez precyzyjny dobór rozwiązań, aż po wdrażanie
i konserwację systemów i instalacji teletechnicznych.

Nasza oferta produktowa oraz komplementarne usługi stoją na najwyższym poziomie, oferując rozwiązania teletechniczne i komunikacyjne dla klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych firm. Wykonujemy audyty, doradzamy, projektujemy, wdrażamy i modernizujemy nowoczesne systemy:

  • wideodomofonowe i domofonowe
  • alarmowe
  • telewizji przemysłowej
  • kontroli dostępu
  • systemów alarmowych

Co więcej, nasza oferta nie tylko łączy wieloletnie doświadczenie i rzetelne podejście do każdego klienta, ale również cechują ją wyjątkowo atrakcyjne ceny dostosowane do rynkowych realiów.
Wiemy, jak ważne jest środowisko naturalne

W codziennej pracy angażujemy wszystkich pracowników na każdym szczeblu funkcjonowania firmy Internetowe Centrum Alarmowe do nieustannego poszukiwania najlepszych rozwiązań zgodnych z duchem ekologii i poszanowania środowiska naturalnego.

Wszystkie produkty wchodzące w skład naszej oferty są oznaczone symbolem CE oraz piktogramem przekreślonego kosza. Spełniamy wszystkie aktualne wymogi Ministerstwa Ochrony Środowiska, jesteśmy wpisani do rejestru GIOŚ przedsiębiorstw i organizacji odzysku sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Nasze produkty są nie tylko przyjazne dla środowiska oraz zgodne ze wszelkimi europejskimi i krajowymi normami w zakresie dbania o ekologię, ale również stawiamy sobie za cel propagowanie świadomego i proekologicznego eksploatowania urządzeń elektrycznych wśród naszych klientów i kontrahentów.Kształtujemy światowe rynki technologii zabezpieczeń
oraz wideodomofonów

Misją spółki jest opracowywanie, projektowanie i wdrażanie najnowocześniejszych technologii w dziedzinie systemów BMS i IoT.
Dzięki temu zapewniamy naszym klientom możliwość wygodnego i intuicyjnego sterowania wszystkimi systemami i urządzeniami elektronicznymi w obiektach mieszkalnych i komercyjnych.Takich jak:

  • systemy alarmowe
  • oświetlenie
  • kontrola dostępu


Jesteśmy wiarygodni i dbamy o profesjonalny wizerunek

Latami budujemy nasz profesjonalny wizerunek. Od początku naszej działalności skupiamy się
na dostarczaniu jak najwyższej jakości produktów w możliwie jak najlepszych cenach. Nie ustajemy w działaniach mających na celu budowę naszej marki oraz wizerunku rzetelnego partnera biznesowego. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta i działania zapewniały pełne zadowolenie naszych klientów.
Oferujemy płatności bezgotówkowe i bezpieczną dostawę

Jesteśmy przedsiębiorstwem dynamicznie i skutecznie reagującym na aktualne zmiany rynkowe, gospodarcze
i społeczne. W obecnej sytuacji zagrożenia pandemicznego wdrożyliśmy bezpieczną metodę płatności bezgotówkowych oraz dostawę bezkontaktową. Dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów oraz pracowników, jednocześnie nie rezygnując z możliwości zapewnienia naszym kontrahentom komfortowych zakupów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań do skontaktowania się z naszymi ekspertami. Służymy fachową pomocą na każdym etapie współpracy.